Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Massief eiken Empire secretaire. Holland ca. 1820. Interieur met vele schuiflaadjes en tabernakeldeurtje. 96x51x152cm.
Louis Quinze stijl armleunstoel 70-er jaren. Notengekleurd beukenhout. 107x66x60cm.
Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.
Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.
Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910
Massief teakhouten handwerktafel Indonesie ca. 1940. handgestoken met div. figuren. 51x40x65cm.