This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Hollandse 3-laden commode
Result: 30 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Theetafel
Result: 130 EUR

Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.

Gestoken stoel
Result: 70 EUR

Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G

2 Stoelen
Result: 60 EUR

Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.

Wortelnoten speeltafel
Result: 180 EUR

Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G

Noten barok slaontafel
Result: 25 EUR

Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G

Grote spiegel
Result: 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Achtkantige spiegel
Starting price 80 EUR

Grote achtkantige goudkleurige spiegel ca. 1900. In redelijke tot goede staat. Paar lichte beschadigingen 104x104cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Starting price 25 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G

Italiaanse etagere
Result: 40 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

Modelcommode, beschilderd
Result: 30 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Spiegel
Starting price 140 EUR

Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Starting price 20 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Beschilderd kistje
Result: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Lederen bank
Result: 50 EUR

Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.

Salontafel,
Starting price 40 EUR

Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.

Werdicke kast
Starting price 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Eiken buffet
Result: 80 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Result: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Starting price 20 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Eiken bijzettafel
Result: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G

Kapstok
Result: 20 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G

Wortelnoten barok commode
Result: 140 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Lederen stoel
Result: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G