This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

2 Kaarskandelaars
Result: 25 EUR

Twee antieke blakertjes van koper met houten voet ca. 1900 in goede originele staat 12,5x10,5x7cm. Cond.: G

Globe
Result: 30 EUR

Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G

Koperen samovaar
Result: 25 EUR

Grote antieke koperen samovaar 1e helft 20e eeuw in goede staat (licht bedeukt) 40x34x24cm. Cond.: G

2 Kandelaars, koper/albast
Starting price 40 EUR

Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G

2 Schenkkannen
Starting price 10 EUR

Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Result: 15 EUR

Oude messing Joodse kandelaar 20e eeuw. 25x23.5x11 cm., Cond.:G

Bronzen kandelaar, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G

2 Koperen potten
Starting price 20 EUR

Twee koperen antieke potten; 1x Jugendstil plated met bloemen (tweedimensionaal) ca. 1900 12,5xø13cm. en 1x Roodkoper Art Deco ca. 1920 Amsterdamse school-stijl (paar lichte deukjes) 11xø12,5cm. Cond....

Koperen kan
Starting price 20 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Result: 10 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

3 Delen koper/messing
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G

Kraantjeskan + Snotneus
Result: 15 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G

12 Tabaksdoosjes
Result: 50 EUR

Twaalf tabaksdoosje o.a; koper en metaal 19e eeuw 11x6cm. Cond.: G

3 Mini-krissen
Starting price 15 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Appelketel + Vijzel
Result: 20 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G

2 Koperen ketels
Starting price 30 EUR

Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G

Chinese beul, vingers
Starting price 240 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.

Chinese beul, handen
Starting price 360 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.

Messing inhalator
Result: 40 EUR

Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G

Krantenbak
Result: 25 EUR

Oude kopergeslagen krantenbak met Hollandse landschappen afgebeeld 1e helft 20e eeuw in goede staat 34x40,5x23cm.

Tuba, klein
Starting price 40 EUR

Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R

Tuba, groot
Result: 60 EUR

Grote vooroorlogse vernikkelde Tuba, ongemerkt, in relatief goede staat, licht bedeukt 114cm. Cond.: G

Dekseldoos, pompoen
Result: 20 EUR

Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G

2 Lepeldoosjes
Result: 25 EUR

Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G