Twee antieke blakertjes van koper met houten voet ca. 1900 in goede originele staat 12,5x10,5x7cm. Cond.: G
Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G
Grote antieke koperen samovaar 1e helft 20e eeuw in goede staat (licht bedeukt) 40x34x24cm. Cond.: G
Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G
Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.
Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen krantenbak met Hollandse landschappen afgebeeld 1e helft 20e eeuw in goede staat 34x40,5x23cm.
Grote vooroorlogse vernikkelde Tuba, ongemerkt, in relatief goede staat, licht bedeukt 114cm. Cond.: G
Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G
Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G