Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1880 met onyx en compositie metaal (opnieuw goudgekleurd). Voorstellend een meisje met schoolboeken. 8-Daags uurwerk (wijzer gebroken), verder in goede staat 40x31x13cm. Cond...
Uurwerk ca. 1890 van een wandregelateur, ongemerkt 41x15x8cm. Cond.: G
Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G
Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920 met geslepen glas in zeer goede staat, ongemerkt 33x24x13cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G
Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G
Oud houten zonneklokje 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie en emaille wijzerplaat ø45cm. Cond.: G
Oud gietijzeren klokkenmannetje Duitsland 20e eeuw in goede staat 39x21x12cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....
Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G
Oud verchroomd vogelkooitje met wekkermechaniek ca. 1930. Waarschijnlijk klokje met mechanike. Met bewegend vogeltje, functies niet getest. Verder in goede originele staat 21x13x10cm.
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer schoorsteenpendule met 8-daags uurwerk en gongslag ca. 1930. In zeer goede staat 23x37x14cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G