This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen pendule ca. 1870
Starting price 250 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G

Franse lantaarnklok
Result: 680 EUR

18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G

Pendule
Result: 180 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

Pendule
Starting price 125 EUR

Franse figurenpendule ca. 1880 met onyx en compositie metaal (opnieuw goudgekleurd). Voorstellend een meisje met schoolboeken. 8-Daags uurwerk (wijzer gebroken), verder in goede staat 40x31x13cm. Cond...

Uurwerk van regelateur
Starting price 30 EUR

Uurwerk ca. 1890 van een wandregelateur, ongemerkt 41x15x8cm. Cond.: G

Keramieken klokje
Starting price 250 EUR

Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G

Boulle klok + console
Result: 90 EUR

Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.

Regelateur met paard
Starting price 80 EUR

Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G

Tafelklok
Result: 40 EUR

Eikenhouten tafelklok ca. 1920 met geslepen glas in zeer goede staat, ongemerkt 33x24x13cm. Cond.: G

Kleine reiswekker
Result: 100 EUR

Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G

Reiswekker
Result: 25 EUR

Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G

Regelateur, eiken kast
Result: 60 EUR

Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G

Zonneklokje
Result: 40 EUR

Oud houten zonneklokje 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie en emaille wijzerplaat ø45cm. Cond.: G

Klokkenmannetje
Result: 65 EUR

Oud gietijzeren klokkenmannetje Duitsland 20e eeuw in goede staat 39x21x12cm. Cond.: G

Bronzen pendule ca. 1870
Starting price 250 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

Schwarzwalder klokje
Result: 70 EUR

Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G

Kolompendule
Result: 350 EUR

Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....

Grote klok
Starting price 600 EUR

Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G

Vogelkooitje, klokje
Starting price 140 EUR

Oud verchroomd vogelkooitje met wekkermechaniek ca. 1930. Waarschijnlijk klokje met mechanike. Met bewegend vogeltje, functies niet getest. Verder in goede originele staat 21x13x10cm.

Warmink tafelklok
Result: 90 EUR

Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G

Weense regelateur
Result: 225 EUR

Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G

Schoorsteenpendule
Result: 20 EUR

Eikenhouten fineer schoorsteenpendule met 8-daags uurwerk en gongslag ca. 1930. In zeer goede staat 23x37x14cm. Cond.: G

Kopergeslagen pendule
Result: 170 EUR

Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G

Grote Zaanse klok
Starting price 35 EUR

Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G