Oude telmachine "Original Oohner Göteborg" (verf bladerd af) 12x33x17cm. Cond.: R
Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G
Twee decoratieve beschilderde tafellampen met empire stijl decor 2e helft 20e eeuw 82x55x35cm. Cond.: G
Drie opengewerkte bonbonschaaltjes, gemerkt W.M.F. Duitsland edelzinn 20e eeuw in goede staat 17-19cm. Cond.: G
Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 23x17x13cm. Cond.: G
Drie oude wandlampen 2e helft 20e eeuw van messing en glas in zeer goede staat 13x25x28cm., 25x25x13cm. en 25x13x7cm. Cond.: G
Antieke (land)meter in mahoniehouten kist ca. 1890 "Manufactured by W.F. Stanley en Co London England". Telescope for tacheometrical reading. In zeer goede originele staat 20x39x16cm. Cond.: G
Oud onbekend Engels messing meetapparaat ca. 1920, "Spacing Marking"
Chinese opklapbare spiegel ca. 1930 van hout met bamboe effect. Op achterzijde zijn Chinese gelithografeerde afbeeldingen met geisha's. 1 Zijpootje mist Cond.: R-G
Vier koperen gasbrander delen; 3x gasfles en 1x gasbrander 1e helft 20e eeuw 27-39cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 44xø16cm. Cond.: G
Keramieken dienblad ca. 1910 met nikkelen omranding en handvaten 3x42x26cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse tinnen voorwerpen; 1x drinkpul met deksel en duimrust 26x16x9cm. en 1x warmtekruik met schroefdop (bedeukt en gerepareerd) 15xø20cm. Cond.: R-G
Zes antieke tinnen borden 19e eeuw in zeer goede staat ø23,3cm. Cond.: G
Zes delen beschilderd tin (Edeltin Tiel Utrecht), beschilderd door W. van Ijmeren o.a; 1 tablet, 1 suikerpot, 1 melkkan, 1 napje en kraantjeskan 7-43cm. Cond.: G
Doos met antiek oud koper en tinwerk o.a; spuit, kruiken, borden etc. Cond.: G
Vijf delen divers tin; 1x Jugendstil doosje ca. 1900, 1x Grunderzeit pillendoosje ca. 1890, 1x drankflacons ca. 1930 en 1x zoutnap ca. 1900 6-12cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren haardplaat (met scheur) Anno 1665, afgebeeld: Propartia een edelman met leeuw. 74x56 cm., Cond.: R/G