Tien Duitse tinnen borden 19e eeuw in goede staat, 1 met opschrift, allen gestempeld ø22,5-ø25cm. Cond.: G
Drie oude ere-medailles België; Habilete Moralite, Bekwaamheid, Zedelijkheid 10cm. Cond.: G
Vijf oude medailles 1e helft 20e eeuw; 1x Salus Patrinae Suprema Lex 1914-1918, 1x Ster 1914-1918, 1x medaille commemorative De La Guerre 1940-1945, 1x ster 1914-1918, Habilete Moralite Cond.: G
Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G
Decoratieve koeienhoorn driemaster 20e eeuw in zeer goede staat 38x33x13cm. Cond.: G
Petroleumlamp van wit opaline glas ca. 1900. Reservoir lekt 34xø15cm. Cond.: R
Chinees figuur van een zittende oude Chinese man met waiier en kommetje19e eeuw, gesigneerd 3,2x3x3,4cm.
Doos diversen met o.a; aardewerk, Delfts, tin, koper etc. Cond.: G
Koker 18e-19e eeuw gemaakt van hout (en papier) en basteffect in zeer goede staat 20xø7cm.
Terracotta Madonna met kind 20e eeuw, bruin gepatineerd met goudkleur 29,5cm. Cond.: G
Nikkelen sieradenkistje in de vorm van een Louis Quinze commode ca. 1900. Rondom bewerkt met rocailles. Op het deksel afgebeeld een liggende vrouw met spiegel 13x13x9cm. Cond.: G
Oude hoornen vis gemonteerd op hoornen voet 20e eeuw 26x42x25cm. Cond.: G
Twee Art Deco 3-lichts kaarskandelaars ca. 1920 (compositie metaal) 1 voet bedeukt (1,5cm.) 24x19x9cm. Cond.: G
Oud kristallen kroonluchtertje 20e eeuw met diverse kristallen pegels (1 pegel mist) 1 lichtpunt in goede originele staat. 62xø29 cm.
Grote houten polychrome vergulde handgestoken wandconsole 20e eeuw van goede kwaliteit 30x28x23cm. Cond.: G
Petroleumlampje met metalen bewerkte voet en glazen reservoir ca. 1900 28x13x13cm. Cond.: G
Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G
Twee houten koekplanken; 1x 19e eeuw beide zijden bewerkt en 1x Oosters 20e eeuw beide zijden bewerkt 55-58cm. Cond.: G