This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Kris, boedha figuur
Result: 55 EUR

Koperen ketel
Result: 20 EUR

Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G

Spiegel
Starting price 20 EUR

Ovale spiegel ca. 1900 met bewerkte houten omlijsting en facetgeslepen spiegel. In goede originele staat 71x43cm. Cond.: G

2 Wijnfleshouders, metaal
Starting price 40 EUR

Twee metalen wijnfleshouders 21e eeuw van een man en een vrouw, mooie vormgeving 33-37cm. Cond.: G

Kavel 7 delen divers
Result: 25 EUR

Diverse delen 1e helft 20e eeuw; 1x schroefbare tabakspijp, 2x benzine aanstekers, 1x doosje vuursteentjes, 1x grote koperen aansteker, 1x gewichtenset voor laboratoria 5-17cm. Cond.: G

Staand lampje, glazen kapje
Starting price 30 EUR

Lamp
Starting price 15 EUR

Messing 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x44x50cm. Cond.: G

Box diaplaten
Result: 25 EUR

Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G

Tinnen kan 2L
Starting price 50 EUR

Engelse tweeliter 19e eeuwse schenkkan met diverse eikstempels 26x19xø14cm. Cond.: G

2 Lampen
Result: 47 EUR

2 Delen divers
Result: 25 EUR

Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Result: 70 EUR

Doopkleedje
Starting price 20 EUR

Antiek doopjurkje (handwerk) in zeer goede staat 91cm. Cond.: G

Doos diversen
Result: 20 EUR

Doos divers aardewerk, porselein etc. Cond.: G

Weegschaal met emaille
Result: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G

Religieuze plaquette
Result: 25 EUR

Blikken tweedimensionale plaquette 19e eeuw van een altaar voorstellende Jezus in een boog. In goede originele staat 29x22x5cm.

Art Deco inktstel
Starting price 80 EUR

Bijzonder 4-delig keramieken geglazuurde bureauset waaronder; een inktstel met stempel, een beeld en een kaarsenstandaard. Blauw/groene glazuur met figuren. Mooie vormgeving 18-33cm. Cond.: G

staande lamp
Starting price 20 EUR

Staande klassieke lamp gemaakt van bronskleurig metaal 2e helft 20e eeuw in goede staat 64xø36cm. Cond.: G

2 Staande schemerlampen
Result: 35 EUR

Twee klassieke schemerlampen, brons gepatineerd metaal met linnen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 75xø34cm. Cond.: G

3 Ovale WMF bakjes
Starting price 20 EUR

Drie opengewerkte bonbonschaaltjes, gemerkt W.M.F. Duitsland edelzinn 20e eeuw in goede staat 17-19cm. Cond.: G

Beddepan + Ketel
Starting price 20 EUR

Twee delen koper 20e eeuw; 1x kopergeslagen beddepan 95xø31cm. en 1x ketel 33xø31cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Starting price 15 EUR

4 Delen messing
Starting price 20 EUR

2 Petroleumlampen
Result: 40 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x bewerkt compositie metaal met koppen, renaissance stijl 48xø28cm. en 1x strak messing 52xø11cm. Beide in goede originele staat