Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G
Ovale spiegel ca. 1900 met bewerkte houten omlijsting en facetgeslepen spiegel. In goede originele staat 71x43cm. Cond.: G
Twee metalen wijnfleshouders 21e eeuw van een man en een vrouw, mooie vormgeving 33-37cm. Cond.: G
Diverse delen 1e helft 20e eeuw; 1x schroefbare tabakspijp, 2x benzine aanstekers, 1x doosje vuursteentjes, 1x grote koperen aansteker, 1x gewichtenset voor laboratoria 5-17cm. Cond.: G
Messing 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x44x50cm. Cond.: G
Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G
Engelse tweeliter 19e eeuwse schenkkan met diverse eikstempels 26x19xø14cm. Cond.: G
Twee messing lampen 1e helft 20e eeuw; 1x scheepslamp met handgreep en tekst "Not under command" 23xø15cm. en 1x carbidlamp met handvat en venster 22xø9cm. Cond.: G
Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G
Tinnen snavelkan, 17e-18e eeuw, gemerkt Lefebur A. Lill 24x19xø15cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G
Blikken tweedimensionale plaquette 19e eeuw van een altaar voorstellende Jezus in een boog. In goede originele staat 29x22x5cm.
Bijzonder 4-delig keramieken geglazuurde bureauset waaronder; een inktstel met stempel, een beeld en een kaarsenstandaard. Blauw/groene glazuur met figuren. Mooie vormgeving 18-33cm. Cond.: G
Staande klassieke lamp gemaakt van bronskleurig metaal 2e helft 20e eeuw in goede staat 64xø36cm. Cond.: G
Twee klassieke schemerlampen, brons gepatineerd metaal met linnen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 75xø34cm. Cond.: G
Drie opengewerkte bonbonschaaltjes, gemerkt W.M.F. Duitsland edelzinn 20e eeuw in goede staat 17-19cm. Cond.: G
Twee delen koper 20e eeuw; 1x kopergeslagen beddepan 95xø31cm. en 1x ketel 33xø31cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x bewerkt compositie metaal met koppen, renaissance stijl 48xø28cm. en 1x strak messing 52xø11cm. Beide in goede originele staat