Twee oude litho's ca. 1930 (W.G.F. Jansen en Bogman), lithografie op papier 42x30cm. en 47x28cm. Cond.: G
J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (a Mato?) ca. 1930, zuidelijk vrouwenportret Hongarije? 30x40xcm. Cond.: G
Monogram H.S. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 54x45cm. Cond.: G
Monogram 1929, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G
Albert de Vriendt ca. 1910, olieverf op paneel, kasteel met lantaarn 50x40cm. Cond.: R
Arnold Regtop 1984, olieverf op linnen, stilleven met bloempot en fruitmand 40x50cm. Cond.: G
Moeder Gods van Feodorovsk; liefhebbend iconentype ( Eleousa) met fraaie randversiering in oud-Russische stijl; 2e helft 19e eeuw
Russisch icoon eind 19e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw
Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven en figuren 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, kasteel met boom 30x24cm. Cond.: G
Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G
Maria Magdalena met partriarch. Russisch omstreeks 1900
Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, (portret naar 17e eeuw), olieverf op paneel, cracele door bitumen 21x24cm. Cond.: M
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand 18x12,8cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met koeien 40x50cm. Cond.: G
Lilian Luiten 48/100 (1943 Enschede), lithografie op papier, vrouwelijk naakt 51x43cm. Cond.: G