Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Lene Clenn Werner (verso), olieverf op linnen, naar Frans Hals ca. 1900 Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Lukana, olieverf op boombladeren geschilderd, voorstellend , mezen in takken 30x40cm. Cond.: G
ONduidelijk gesigneerd ca. 1930, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, liggende vrouw 91x60cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 25x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Ongesigneerd pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, vogels op bloemtakken 9x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
A. Pliesder Litho 04, lithografie op papier, vrouw in kledendracht 34x49cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuur 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 34x24cm. Cond.: R
M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G
N. Wandeler? 30-er jaren, olieverf op linnen, vaas met bloemen 37x47cm. Cond.: G
D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G
Monogram C.H., olieverf op paneel, vrouwelijk naakt bij de kust, surrealistische voorstelling 23x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, 18e eeuws huis 15x23cm. Cond.: G
Fiem?, olieverf op linnen, glazen kan met bloemen 50x60cm. Cond.: G