Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G
Harry, olieverf op linnen, Indonesisch naakt 50-er jaren 70x50cm. Cond.: R
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), pastel op papier, bomen met zonlicht 50x32cm. Cond.: G
Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U
Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G
Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U