Eikenhouten stoel met harpen in de rugleuning ca. 1890 met biezen zitting (Holland) 68x69x60cm. Cond.: G
Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G
Mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.
Apart smeedijzeren bijzettafeltje met beschilderd blad (rozenmotief), eigenbouw 20e eeuw 50xø40cm. Cond.: G
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten naaitafeltje met gedraaide poten binnenin met vakverdeling. Bevindt zich in ongerestaureerde staat 71x50x39cm. Cond.: R
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G