Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G
Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G
Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.
Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G
Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G
Notenfineer theetafel met lade staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x81x55cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine met zijkanten van glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x27x61cm. Cond.: G
Origineel Hindeloopen beschilderde 19e eeuwse kapstok in zeer goede staat 27x125x18cm. Cond.: G
6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G
Hollandse eikenhouten hangvitrine ca. 1900 met prachtige rococo kroon. In zeer goede staat 84x81x20cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten hangvitrine ca. 1900, klein model met barok koplijst 67x47x17cm. Cond.: G
Driedelige metalen tuinset (bistroset) 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft marmeren blad 70xø60cm. en 83x50x50cm. Cond.: G
Oude Italiaanse gestoken fauteuil Neo Barok, bekleed met prachtige gebloemde gobelin stof 20e eeuw 135x69x73cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G
Oud handgestoken vurenhouten kastje met als voorstelling een herberginterieur met figuren, wijnvaten en druiven. Vermoedelijk Duitsland 82x68x34cm. Cond.: G
Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G