This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Hoekkastje
Result: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Eikenhouten Neogothische omlijsting
Result: 220 EUR

Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G

Muntenkabinetje
Starting price 200 EUR

Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en scharnieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G

Butlertray
Result: 40 EUR

Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G

Wand vitrinekastje
Starting price 25 EUR

Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Result: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Kussenkast
Result: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Wijntafel + Piedestal
Result: 60 EUR

Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.

Hangkastje
Result: 25 EUR

Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G

Victoriaans voetbankje
Result: 30 EUR

Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Result: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Starting price 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

Lederen stoel
Result: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Result: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Result: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Result: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Result: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Result: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Result: 20 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R

Engelse schommelstoel
Result: 130 EUR

Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G

Eiken kastje
Starting price 150 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize kastje 18e eeuw met lade en 2 deurtjes. Schuin afgevlakte hoeken met rillen en taps toelopende poten. Origineel beslag. het meubel is in goede originele staat 71x47x65...

Halbankje, engelenhoofd
Result: 90 EUR

Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G

Spaans bankje
Starting price 80 EUR

Spaanse 19e eeuwse eikenhouten klepbank met panelen. Houtgepint, lichte wormsbeval 65x99x44cm. Cond.:G

Glazen miniset
Starting price 40 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R