Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G
Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en scharnieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G
Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G
Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G
Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.
Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G
Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R
Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten Louis Seize kastje 18e eeuw met lade en 2 deurtjes. Schuin afgevlakte hoeken met rillen en taps toelopende poten. Origineel beslag. het meubel is in goede originele staat 71x47x65...
Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G
Spaanse 19e eeuwse eikenhouten klepbank met panelen. Houtgepint, lichte wormsbeval 65x99x44cm. Cond.:G
Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R