This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Palisander stoel
Result: 135 EUR

Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G

Commode, nieuw blad
Starting price 100 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G

Buffetkastje
Result: 80 EUR

Hollands licht eikenhouten buffetkastje ca. 1910 met gebogen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. Krimpnaad in rechter paneel. Meubel is in zeer goede staat 180x120x49cm. Cond.: G

Iepen armstoel ca. 1780
Result: 60 EUR

18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G

Buffet kast
Result: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Eikenhouten tafel
Result: 60 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900 met onderling verbonden gedraaide poten in zeer goede staat 79x124x83cm. Cond.: G

Betaaltafel
Starting price 150 EUR

Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G

Eiken Grunderkastje
Starting price 300 EUR

Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U

Barok vitrine
Starting price 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs, zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. Con...

Bloementafeltje, Den Haag
Result: 45 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine
Starting price 875 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G

Uitgesneden console
Starting price 220 EUR

Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G

Spiegel
Result: 105 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Tafeltje, romantisch tafereel
Result: 70 EUR

Beschilderd bijzettafeltje ca. 1900 met op het blad geschilderd een romantische voorstelling met geblinddoekte heer en 2 dames in klederdracht. Tafel is in redelijke ongerestaureerde staat 70x56x40cm....

Mahonie hoekkastje
Result: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Hollandse ladencommode
Result: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Getorst bijzetstoeltje
Result: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Mahonie etagere
Starting price 300 EUR

Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Result: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

2 Franse stoelen, gaatjesmat
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl stoelen met gevlochten zitting (witgeverfd) in originele staat Cond.: G

Notenhouten vertico
Result: 450 EUR

Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G

Boekenkastje
Result: 70 EUR

Grunderzeit stijl etagere meubel gemaakt van oude delen(ca. 1890 en later). Leuke vormgeving 230x68x31cm.

Ovale tafel met marmer
Result: 75 EUR

Franse ovale wijntafel van notenhout met marmeren blad en messing sierwerk ca. 1890 46x54x33cm. Cond.: G

Coulissentafel
Result: 50 EUR

Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G