Grote antieke Duitse Kienzle wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kuif en knoppen in zeer goede staat 118x41x20cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans regelateur met notenhouten kast, compleet met kuif en knoppen 98x35x17cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder wandklok 19e eeuw met beschilderde wijzerplaat. Goed functionerend, wijzerplaat is bijgeschilderd 39x27x13cm. Cond.: R
Witte oude regelateur met achter-glas beschildering 20e eeuw 51x23x11cm. Cond.: G
Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek ca. 1890. Creme metalen wijzerplaat. Slinger mist 70x43x15cm. Cond.: G
Grote comtoise begin 19e eeuw, bijzonder mooie vormgeving met emaille wijzerplaat en opschrift "Grangier a Bazas". Harpslinger. Uurwerk is nagekeken en in zeer goede staat 148x27x15cm. Cond.: U
Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G
Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, gemerkt Warmink (WUBA) met maanstand in eikenhouten kast met bronzen torens. 2e Helft 20e eeuw 82x24x16cm. Cond.: G
Prachtige oude Junghans Bim Bam regelateur ca. 1920 met Westminster slag en geslepen glas 78x34x19cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1890 met rood geaderd marmeren voet en compositie metalen figuur. Gesigneerd Pour la Mutualite. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 68x35x19cm. Cond.: G
Kleine comtoise wandklok, stationsmodel met vouwslinger en messing gewichten 2e helft 20e eeuw 11xø27cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G