This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Regelateur
Result: 70 EUR

Grote antieke Duitse Kienzle wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kuif en knoppen in zeer goede staat 118x41x20cm. Cond.: G

Bronzen pendule
Result: 400 EUR

Zeer aparte bronzen pendule, deels verzilverd en rijk bewerkt met pauw, leeuwepoten, leeuwenkoppen en kettingen. 8-Daags uurwerk. Hetzelfde soort pendule heeft ooit op het bureau gestaan van Keizer Wi...

Regelateur
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans regelateur met notenhouten kast, compleet met kuif en knoppen 98x35x17cm. Cond.: G

Bouille klok ca. 1960
Result: 350 EUR

Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Result: 90 EUR

Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Result: 90 EUR

Duitse Schwarzwalder wandklok 19e eeuw met beschilderde wijzerplaat. Goed functionerend, wijzerplaat is bijgeschilderd 39x27x13cm. Cond.: R

Franse wit marmeren pendule
Starting price 300 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

Witte regelateur
Starting price 70 EUR

Witte oude regelateur met achter-glas beschildering 20e eeuw 51x23x11cm. Cond.: G

Engelse pubklok
Result: 60 EUR

Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek ca. 1890. Creme metalen wijzerplaat. Slinger mist 70x43x15cm. Cond.: G

Comtoise
Result: 150 EUR

Grote comtoise begin 19e eeuw, bijzonder mooie vormgeving met emaille wijzerplaat en opschrift "Grangier a Bazas". Harpslinger. Uurwerk is nagekeken en in zeer goede staat 148x27x15cm. Cond.: U

Franse pendule ca. 1890
Result: 300 EUR

Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G

Pubklok
Result: 140 EUR

Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U

Comtoise, spil
Starting price 120 EUR

Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Starting price 60 EUR

Amerikaanse antieke mahoniehout gefineerde wandklok met 8-daags uurwerk (2 gewichten). De klok bevindt zich in goede ongerstaureerde staat 76x42x11cm. Cond.: G

Franse pendule, roodbruin
Starting price 300 EUR

Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Result: 50 EUR

Oude Friese staartklok, gemerkt Warmink (WUBA) met maanstand in eikenhouten kast met bronzen torens. 2e Helft 20e eeuw 82x24x16cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Result: 180 EUR

3-Delig Frans pendulestel van rosekleurig marmer ca. 1890 en compositie metalen figuur van dame met een blad. Gesigneerd Goutte de Rosee Jugendstil, in zeer goede staat 49x28x13cm. en 33x12x10cm. Cond...

Bim-Bam klok, 3/4 slag
Starting price 50 EUR

Prachtige oude Junghans Bim Bam regelateur ca. 1920 met Westminster slag en geslepen glas 78x34x19cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Starting price 250 EUR

Grote Franse pendule ca. 1890 met rood geaderd marmeren voet en compositie metalen figuur. Gesigneerd Pour la Mutualite. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 68x35x19cm. Cond.: G

Comtoise wandklok
Result: 90 EUR

Kleine comtoise wandklok, stationsmodel met vouwslinger en messing gewichten 2e helft 20e eeuw 11xø27cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Starting price 100 EUR

Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G

Franse pendule, 4 zuilen
Result: 300 EUR

Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G

Wandklok, schippertje
Result: 25 EUR

Oude Sallander wandklok, gemerkt Wuba, met mahoniehouten kast. Bronzen ornamentuur en maanstand 2e helft 20e eeuw 50x22x14cm. Cond.: G

Barometer met klok
Result: 225 EUR

Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G