Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.
Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.
Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G