H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G
Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekjes 58x80cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Contstant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eendenfamilie 45x25cm. Cond.: G
Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U
J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, Bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G
Wolter Wiegerinck 1976, olieverf op paneel, wintergezicht 29x33cm. Cond.: G
Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling met jezus 58x48cm. Cond.: G
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling (kleine vochtplekken) 48x58cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Hubert Sattler (Gottfried Stahly-Rychen) (1817 - 1904 Oostenrijk), olieverf op paneel, berglandschap met beek, figuren en geiten 27x21cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Gisela Sedatis Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel (speciale laktechniek), "Gezichten" 60x65cm. Cond.: U
F. Thomas 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.