Oud Hollands buikkastje, eikenfineer 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x77x38cm. Cond.: G
Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G
Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G
Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G
Oud massief eikenhouten Hollandse salontafel 20e eeuw, met tegels (18e-19e eeuw) in het blad, 47x68x68cm. Cond.: G
Modern massief eiken stereomeubel in oude stijl 70x98x48cm. Cond.: U
Ovale grote nieuwe spiegel, Franse stijl in zilverkleur met facetgeslepen spiegel. Uitgewerkte kroon en lijst in barok stijl 110x82cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.
Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R
Antieke notenhouten Engelse spiegel met facetgeslepen glas en snijwerk in zeer goede staat 93x62cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.
Engels mahoeniehouten hoekstoeltje 19e eeuw met intarsia ingelegd. Mist 1 spijl in de rug 76x58x56cm. Cond.: G
Oude wijntafel met inlegwerk van diverse houtsoorten, afgewerkt met bronzen monturen en geschulpt blad 51x62x62cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engels bijzettafeltje 19e eeuw met geschulpt blad en driepoot. Cond.: G
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G
Oude eikenhouten orgelgebogen Hollandse 5-laden commode 20e eeuw met bronzen beslag 76x66x32cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...