Antiek olifantentafeltje ca. 1900 Azië (evt. voor een vaas), mooi uitgewerk, 3 olifanten koppen met slurf zijn de poten. Gezwart hout 55xø36cm. Cond.: G
Antiek Frans bijzettafeltje met marmeren blad van mahoniekleurig beukenhout. Compleet afgezet met bronzen applicaten. geheel in Louis Seize stijl 77x31x31cm. Cond.: G
Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten boekenmolen ca. 1920 Engeland. Draaibaar (scheur in blad) staand op wieltjes. 85x46x46cm. COnd.: G
Antieke Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegel ca. 1890 150x58cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse eetkamertafel. Gerestaureerd 71xø106cm. Cond.: G
Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G
Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G
Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U
Moderne eiken buffetkast in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw. Glas in lood in de deuren 200x125x43cm. Cond.: G
Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten hangspiegel met geslepen glas ca. 1910 101x90x12cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G
Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G
Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.
Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten schommelstoel Art Deco 30-er jaren 98x91x60cm. Cond.: G
Oude Hollandse eiken salontafel met barokstijl poten ca. 1920. Tevens een opbergvak voor tijdschriften 60xø78cm. Cond.: G
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G
Twee eikenhouten Hollandse stoelen met velours bekleding 95x36x50cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G