Frans Zeshoekig notenkleurig bijzettafeltje met marmeren blad. Compleet afgezet met messing beslag en hekje. Geheel gemaakt in de Louis Seize stijl (marmer gebroken) 81x36x40cm. Cond.: G
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Oude Aziatische kampfer kist 20e eeuw, rondom houtsnijwerk met koper beslag 40x80x40cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G
Miniatuur buffetkastje van massief notenhout eind 19e eeuw (Zuid Holland / België) 67x39x17cm. Cond.: U
Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G
Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U
Antieke eiken theetafel ca. 1900 met lade. Queen Anne stijl Holland met bronzen beslag 70x75x49cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G
Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G
Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G
Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U
Twee eikenhouten stoelen. 1x Rijkelijk gestoken Franse stoel met getorste rugleuning en rode velours bekleding 117x43x49cm. Cond.: G. 1x Eikenhouten Mechelse leeuwekopjes-stoel 101x54x48cm. Cond.: R
Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.
Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Gebogen mahoniegefineerde Hollandse barokcommode 2e helft 20e eeuw, in goede staat met bronzen beslag en klauwpoten 72x90x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten Louis- Philip voltaire ca. 1860, met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G