Collier WG585/000,met briljant 0.50cr.en saffier navette
Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm
Ring WG750/000,ø55, met blauwe saffier baquettes 1.14ct. en briljanten 0.56ct TW/SI . voormalige verk.prijs € 2.099.-
Ring WG750/000 ø53, bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 0.67ct,briljanten en diamant baquettes 1.20ct W/VS. voormalige verk.prijs €3480.-
3 dasspelden GG585/000 met een parel en oorstekers GG585/000 met een parel
Heren polshorloge merk PONTIAC, mechanisch ca.1960, met leren band L22 cm.
Zilveren ketting met hanger bestaande uit 3 zeeuwse knoppen, zilveren ring met zeeuwse knop
Armband GG585/000 multi-color met 49 carree stenen blauw topaas,amethist,peridot,citrien,rhodoliet,granaat 8.87ct en 28 briljanten 0.12ct W/VSI L18.5cm, 8 gr.
Gouden spillegang sleutel zakhorloge, gesigneerd:G.Robert (Edingburgh) gedateerd 1757. Schildpad buitenkast met afbeelding van militairen te paard.
Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm