This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

ring amethist
Starting price 300 EUR

Ring WG750/000 ø52 met briljant 0.20ct en een amethist

saffier/briljant ketting
Starting price 500 EUR

Collier WG585/000,met briljant 0.50cr.en saffier navette

Collier WG
Starting price 450 EUR

Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm

ring
Starting price 600 EUR

Ring WG750/000,ø55, met blauwe saffier baquettes 1.14ct. en briljanten 0.56ct TW/SI . voormalige verk.prijs € 2.099.-

ring
Starting price 900 EUR

Ring WG750/000 ø53, bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 0.67ct,briljanten en diamant baquettes 1.20ct W/VS. voormalige verk.prijs €3480.-

ring en ketting
Result: 40 EUR

gouden ring en ketting, 4.0 gr

lot
Starting price 110 EUR

3 dasspelden GG585/000 met een parel en oorstekers GG585/000 met een parel

zilveren brosche
Result: 10 EUR

zilveren brosche

polshorloge pontiac
Starting price 80 EUR

Heren polshorloge merk PONTIAC, mechanisch ca.1960, met leren band L22 cm.

diversen
Result: 30 EUR

doosje met diverse sieraden

zeeuwse knoppen
Result: 20 EUR

Zilveren ketting met hanger bestaande uit 3 zeeuwse knoppen, zilveren ring met zeeuwse knop

diversen
Result: 50 EUR

ring, hanger en ketting stukje

8 horloges en 2 spelden en medaillon
Result: 20 EUR

8 horloges en 2 spelden en medaillon

diversen
Result: 10 EUR

doosje diverse sieraden

stopwatch
Result: 110 EUR

Stopwatch merk HEUER ø5.5cm

multicolor armband
Starting price 270 EUR

Armband GG585/000 multi-color met 49 carree stenen blauw topaas,amethist,peridot,citrien,rhodoliet,granaat 8.87ct en 28 briljanten 0.12ct W/VSI L18.5cm, 8 gr.

spillegang
Starting price 1.000 EUR

Gouden spillegang sleutel zakhorloge, gesigneerd:G.Robert (Edingburgh) gedateerd 1757. Schildpad buitenkast met afbeelding van militairen te paard.

Schilderij Fred Arends
Starting price 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J. Akkeringa
Starting price 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij J. Remmelenkamp
Starting price 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

Schilderij J.F. Hulk
Starting price 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij Markestein
Starting price 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Oude landkaart
Result: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij H. Hulk
Starting price 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm