Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur op marmeren basement. Boer met klompen. Gesigneerd P. Philippe. 1870 - 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bronzen Aphrodithe op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige figuur. Ouder wormbeval. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke dikke bronzen monnik op zwart marmeren basement. Circa 1920. Gesigneerd Pol Quentin. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Moderne bronzen erotische figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eend op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgesneden vrouwenbuste met kralen, schelpen en messing beslag. Afmeting: 117 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Jongeman met hazewindhond. Circa 1900. Afmeting: 27 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Art Deco hazewindhond op marmeren basement. Circa 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 19 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse terracotta beschilderde sculptuur. In houten kist. Afmeting: 65 x 32 x 12 cm. In goede staat.