Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G
Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R
5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...
Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G