Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Aparte antieke messing sigarenknipper, als scheepstelegraaf. Gemerkt Arth. Lambrecht Hamburg, Beldham packings. Afmeting: 16 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud celluloid China/Japan. Bestaande uit: Drakenboot met zes figuren + oester met zeven figuren. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde ovale lijsten met ranken. Afmeting: 41,5 x 33,5 cm (= binnenmaat). In redelijk/goede staat.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse bewerkte messing historisme houder/kelk met draken en fratsen gezichten. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek albast. Eén maal Griekse godin, circa 1900, gerestaureerd. Eén maal naakte dame. Eén maal tafellamp. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke inktpotten. Onder andere: Glas, porselein + vulpennen in houten doos. Afmeting: 3 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse doosjes. Divers. Onder andere: Japan, Indonesië. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke dekseldozen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Schwarzwald, Indonesië. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke parasols. Eén maal Japan met been. Eén maal bamboe. Afmeting: 40 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...
Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke blikken paashaas chocolade gietvormen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse antieke brooddekseldozen. Eén maal emaille, 1915. Eén maal keramiek met hout, 1930. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Messing bestekset met houten grepen. K.W.V. Royal Class. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 40 x 43 cm. In goede staat.
Vier maal oud glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Egyptische parfumflacons. En één olie + azijn kandelaar. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Oude reebok buste. Preparaat op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse hout met lederen protese (kunstbeen). Oude wormbeval. Afmeting: 100 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke vernikkelde carbidlampen. Bestaande uit: Twee maal fietslamp en één handlantaarn. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Den Haagse Arts & Crafts houten gekuipte kan met messing banden. Was winkel in Den Haag, 1898 - 1904. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, ...
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Oud kopergeslagen wandbord met monogram KG. Circa 1930. Industriële voorstelling met scheepvaart, spoorbrug, tandwielen etc. Afmeting: 4 x 36 cm ø. In goede staat.
Antiek inktstel met kristalglazen inktreservoirs. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen koffiekannen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.
Oud Indonesische houtgestoken plaquette. Figuur met hert. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 18 x 4 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Japans cloisonne, floraal. Bestaande uit: Dekselpot, bloemvormige schotel en twee vaasjes. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Antieke bronzen briefopener met vier hondenkoppen. Circa 1920. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing briefopener met tijger en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen briefopener met aap. Circa 1900. Afmeting: L 21,5 cm. In goede staat.
Decoratief houtgesneden hobbelpaard naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse grote kruithoorn, gemaakt van koeienhoorn en plated messing. Montuurrand beschadigd. Afmeting: 22 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: 29 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Oud Chinees edelstenen jaspis aapje met kalebas en houten console. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Lederen foedraal, floraal/goud decor. Notenhouten parelmoer belijmde stempel. Gietijzeren vernikkelde inktpot met Franse reclame. Afmeting: 12 - 24 cm. In re...