Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollandse bijbels met prenten, oude + nieuwe testament. Afmeting: 37 x 7 x 30 cm. / 37 x 9 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke haardset van messing + vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 23 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.
Lot met drie munten, waaronder één van zilver. Unsol Peru 1893 + 1x Bleiensteinse duit 1819 + Duit Zeeland in 1793. In goede staat.
Twee jaren '30 houten boekensteunen met polychromie. In de vorm en kleuren van 'De Stijl'. Afmeting: 12 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Taconis Maja asbak. Originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken Indische textiel stempel. Afmeting: 7 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.