Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...
Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkast ca. 1770, uitneembaar met lades en prachtige barokpanelen aan de zijkanten en deuren. in goede originele staat, met origineel beslag, sleutel en slot 212x204x77...
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet ca. 1780 met originele patina in goede staat (origineel beslag) 250x190x61cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet, mahonie met bandintarsia (krimpscheuren) 231x170x56cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuws kerkaltaar met originele beschildering in barokstijl. 2 Stijlen missen bij bovenstuk. Verder in goede originele staat, luik in onderstuk bij blad 260x211x90cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Grunderzeit buffetkast, wortlenoten met noten. Volle zuilen, snecken en prachtig snijwerk in de panelen ca. 1880. het meubel is in goede originele staat 223x145x65cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.
Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...
Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.
Oude Chinese kast 20e eeuw van tropisch hout met kwalitatief mooi snijwerk en parelmoer inleg. In zeer goede originele staat 2-delig 191x118x38cm. Cond.: G
19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...
Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.
Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.
Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.
Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.
Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G
Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.
Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.