Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boer en korenschoven (omgeving van Blaricum). Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. oud Rotterdam delfse vaart met Raambrug. . Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt, 1950. 1873 - 1964. Vaas met rode rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht met figuren, meeuwen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
August Knip. 1819 -1860. Hollands wintergezicht met ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Karel Appel. Epreuve d'artiste. 1921 - 2006. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1973. Epreuve d'artiste. Fantasie figuren (gezichten). Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.
Sara Hense. 1857 - 1936. Stilleven met pioenrozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Zandpad met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. + H 63 x B 49 cm. In goede staat.
Vier werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 4x Kleurrijk abstract figuratieve voorstelling. Gouaches op papier. Afmeting: H 75 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1911 - 1990. Poldergezicht met roeiboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.