This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

56. Aprilveiling 2023

AD-

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 300 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vleesschotel met landschap/pagode decor. Vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel haarscheuren + chips. Eén schotel chips. Twee scho...

18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Starting price 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese kandelaren, H 50 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari dekselcoupe
Starting price 900 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselcoupe met verguld bronzen montuur. Floraal/feniks/goud decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Kantonese kom Ø 33 cm.
Starting price 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose Kantonese pronkschaal met bronzen montuur, figuren/floraal/goud/dieren decor. Afmeting: H 35 c Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm.
Starting price 750 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose Kantonese vaas met figuren/floraal/goud/dieren decor. 19e Eeuw. Haarscheuren. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.
Result: 130 EUR

Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Result: 325 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Result: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Starting price 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Result: 375 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Starting price 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Circa 1880. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot Ø 31 cm.
Starting price 280 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Result: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Result: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Imari, landschap/floraal/goud decor, haarlijn. 1x Familie rose, floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Japanse schotel Ø 46,5 cm.
Result: 500 EUR

Zeer grote 18e/19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal/goud decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

7-Delig oud Chinees servies
Starting price 100 EUR

Zeven-delig oud Chinees porseleinen servies met panda en vlechtwerk decor. 20e Eeuw. Ontwerp Liu Jiateng. 1948 -. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

2 Grote imari schotels
Result: 80 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen schotels. 1x Paradijsvogel/kraanvogel/goud decor, afmeting: Ø 45 cm, randschade. 1x Floraal/patrijzen/goud decor, afmeting: Ø 31 cm, goed. In redelijk/goed...

Lot antiek Japans porselein
Result: 130 EUR

Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Result: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm.
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese druivenschotels Ø 22,2 cm.
Result: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.