Twee 19e eeuwse Chinees Kantonese familie rose porseleinen vazen. Figuren/floraal/vogel decor. Eén vaas chip rand. Eén vaas goed. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren in tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees kraakporseleinen bord met tuin/coulissen decor. Circa 1600. Eén haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen brushpot met reliëf tuin decor. Blauw-wit. Afmeting: 10,3 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse terracotta schaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 13 x Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Queng lung. Bestaande uit: Kom, gelijmd. Tazza, haarscheur. Bord, gelijmd. Bord, haarscheur. Bord, gelijmd + chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In matige staat.