This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek Frans figuur, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Starting price 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Result: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bureauset
Starting price 300 EUR

Fraaie zilveren bureauset, 925/000, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 gekrulde poten en aan de bovenkant versierd met een pennenhouder en een element met putti op een leeuw. 23x13x6cm. ca 428...

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Result: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Starting price 360 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, op een ronde voet met een kelkvormige zuil en een rond licht. MT.: C.Fontane jr, Amsterdam, jl.: e:1964. ø12x28cm. Wat gedeukt langs de rand en een kandelaar heeft 2...

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Result: 60 EUR

Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...

Gouden streekbroche
Result: 400 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met similie. Ovale streekbroche met een gecontourneerde rand met getorste bewerking en similie stenen. In het midden van de broche zit een voorstelling van een dame a...

Antieke hanglamp, 1900
Result: 80 EUR

Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Result: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jager met hert
Result: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Starting price 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke dolk, L 54 cm.
Starting price 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Lot diverse militaria emblemen
Result: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Starting price 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Result: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Result: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Antieke donderbus percussie
Result: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Zilveren tafel-pronkstuk
Result: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...

Djokja zilveren bestek
Starting price 3.000 EUR

Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Starting price 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Starting price 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Twee grote kaarskandelaren, H 64 cm.
Result: 175 EUR

Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.