Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.