Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bachus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen, met o.a. graveerwerk, dolfijnen en pareldecor. 8-11cm. In goede staat
Zilveren ovaal presenteerblaadje, 925/000, met gecontourneerde rand met ribbewerking. MT.: Emil Herman, Waldstatten. 22x15x1cm. ca 135 gram. In goede staat
Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...
J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.
Monogram H.R. Circa 1900. Wintergezicht met paardenspan in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Groot lot Meccano speelgoed + Fleischmann stoommachine. Circa 1960. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen en mohair. Nr. 342-0. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zilveren ovaal presenteerblaadje, 800/000, met gecontourneerde rand met ribbewerking. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen.21x15x1cm. ca 166 gram. In goede staat
J.A. Pirion of Pireon. Circa 1920. Boerderij met zandpad en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Zilveren ontbijtset, 950/000, Frankrijk, in cassette. Ontbijtset met een eierdop, servetband, lepel en schotel, allen versierd met graveerwerk met krullen en getrembleerd lijnendecor. De gehele set is...
Twee laden bestekcassette met plated bestek. 12-Persoons met vier opdienlepels. Afmeting: 18 x 40 x 39 cm. In goede staat.