This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren jat
Result: 200 EUR

Zilveren jat, 925/000, thorapointer met een bolle greep versierd met bloemendecor. lengte 30 cm. ca 113 gram. Iets gedeukt aan de bovenkant. Verder in goede staat.

Zilveren jat
Result: 250 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, 875/000, voorzien van een hand met wijsvinger voorzien van een ring met groen steentje. De thorapointer is verder versierd met een opengewerkte rand met filigrain e...

4-Delig zilveren servies
Starting price 600 EUR

Zilveren koffieservies, 833/000, 4 delig met een koffiekan, melkkan, suikerbak en lepelvaasje, geplaatst op een ronde ring met een dubbele filetrand. De bovenrand is tevens voorzien van een dubbele fi...

Vuurvergulde hanglamp
Starting price 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht
Result: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind
Result: 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Result: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Jos Mertens, Hoenderhof
Result: 170 EUR

Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, 3 delig
Result: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren beeld, Otters op boomstam
Result: 300 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Zilveren knopen
Result: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Starting price 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met bloemenrand met een balustervormige pilaar met bloemenrand. De kandelaren zijn voorzien van een verzwaarde voet. Gemerkt: B.Rogers Si...

Set zilveren flessenbakken
Starting price 350 EUR

Set met 2 zilveren flessenbakken in cassette, 833/000. Twee ronde flessenbakken met een iets opstaande rand met filetbewerking en zijn voorzien van mahonie houten bodem. De flessenbakken zijn geplaats...

Zilveren schaal (Duitsland)
Starting price 250 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rijkelijk versierd. Ovaal gecontourneerd model met gezaagd decor, 4 cartouchen waarvan 2 met putti en rozenguirlandes. De bodem is voorzien van een voorstelling met figuren.2...

Zilveren chocoladekan
Starting price 450 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...

Zilveren kandelaar
Starting price 110 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide verzwaarde voet, 835/000. Gemerkt + inscriptie, onder andere: 'Pampus'. Mt.. Jakob Grimminger, Schäbisch Gmund. Afmeting: 11 x 7,5 cm. In goede staat.

Etui met zilverwerk
Starting price 50 EUR

Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat

Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw
Result: 2.250 EUR

Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...

Odeurflacon met gouden dop
Result: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...

2 Antieke zilveren broekstukken
Starting price 70 EUR

Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.

Oude brandweerhelm
Result: 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Starting price 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Starting price 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Starting price 325 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.