C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.
Willy Fleur, 1933. 1888 - 1967. Bloemstilleven met aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.
Piet Schoenmakers. 1919 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.R. Gelibert. 1887. Wandelaar op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Schepen bij avond. Enkele beschadigingen . Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Herderin bij schapen. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.