Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
F. Morgan. Engeland. Handwerk schilderij gemaakt van zijde. Spelende kinderen in tuin. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Hub. Brouwer. '47. Damesportret in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 52 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Drentse boerderij met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Platbodems op zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
H. Houssart. Circa 1920. Rivier met woonboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
L. Doorewaard. Circa 1930. Stadsgracht met figuur. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.
Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
C. Dubource. 19e Eeuw. Landschap met koets en figuren. Aquarel op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In redelijke staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Johann Georg Kraer overleden 1772 Regensburg. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Bernard de Hoog. 1866 - 1943. Moeder met kind. Houtskool op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Riviergezicht met kasteel, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Tom Coppens. 1979. Naïeve School. Landschap met hooimijten en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.
Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1967. 1918 - 2002. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Restsignatuur Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met bosven. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 39 x B 29,5 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram P.K. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Sautals of Sautald? Franse School. 20e Eeuw. Impressionistische kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Le Ba Dang. 1921 - 2015. Nr. 210/250. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 51 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Abstract landschap. Olieverf op karton. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Parkgezicht met gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
John Leenen, 2002. 1943 - . Boerderij in besneeuwd landschap. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
H.J. Doodkorte, 1842. Hollands wintergezicht, dorp met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
C. Kickert. 1882 - 1965. Haven met kasteel en stoomboot. Aquarel op papier. Sepia. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.