Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.