Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor en craquelé glazuur. Lichte randschilfers. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders + tekst. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.