This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzaam Petrus Regout theeserveis
Result: 200 EUR

Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...

Lot porselein, divers
Starting price 40 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot Petrus Regout borden
Result: 90 EUR

Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau in lijst
Result: 160 EUR

Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Vier vrijmetselaar borden Ø 23 - 25 cm.
Starting price 120 EUR

Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Tabakspot + vijf pijpenkoppen
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Kapitale majolica pronkschaal
Result: 425 EUR

Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout ontbijtservies, 1880
Result: 70 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...

Lot antieke tegels
Result: 180 EUR

Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (16x)
Result: 160 EUR

Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee majolica vazen, H 44 - 45 cm.
Result: 225 EUR

Twee Jugendstil-stijl majolica vazen met bloemen/vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Twee Engelse Staffordshire honden
Result: 50 EUR

Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Starting price 50 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Zes antieke tegels
Starting price 60 EUR

Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Royal Bonn caché pot
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Starting price 60 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Antieke keukenset , 1920
Starting price 70 EUR

Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas H 14 cm.
Result: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Staffordshire wandschotel Ø 23 cm.
Result: 100 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen Davenport Longport Staffordshire wandschotel. Voorstellende 'The Drachenfels'. Landschap met meer, haven, figuren en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Porseleinen theedoos
Result: 180 EUR

19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.

Drie Delftse papborden
Result: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Gemerkt: De drie klokken. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse borden
Result: 120 EUR

Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eewuse Delftse vazen
Result: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse papborden
Result: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.