Antieke Franse zwart marmeren pendule. Arabier te paard met leeuw. Circa 1880. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Zaanse klok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Duitse Franz Hermle notenhouten skeletklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Franse marmeren pendule met verguld brons in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...
Grote mahoniehouten Weense empire pendule met vergulding + officiersportret. Uurwerk met halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.
Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.