This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Spaanse Yamaha gitaar
Result: 50 EUR

Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Twee antieke petroleumlampen, 1890
Result: 50 EUR

Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.

Lot Russisch (3x)
Result: 50 EUR

Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Result: 50 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer
Result: 50 EUR

Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antiek kruideniers theeblik, 1910
Result: 50 EUR

Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Drie delen gietijzer
Result: 50 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...

Twee gipsen Heilig beelden
Result: 50 EUR

Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.

Goudweegschaal in originele cassette
Result: 50 EUR

Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.

Twee granaathulsen WO II (1944)
Result: 50 EUR

Twee grote messing granaat hulzen uit 1944, WO II. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse legerhelmen
Result: 50 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Mini comtoise
Result: 50 EUR

Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Lot klok-onderdelen
Result: 50 EUR

Lot met antieke klok-onderdelen. Onder andere; uurwerken, slinger, gewichten. Afmeting: 10 - 87 cm. In goede staat.

Marmeren klokkenstel, 1930
Result: 50 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Result: 50 EUR

Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Spiegel
Result: 50 EUR

Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 65 x B 55 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Muziekkast
Result: 50 EUR

Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Design tafel
Result: 50 EUR

Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.

Spiegel
Result: 50 EUR

Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.

5x Perzische kleden etc.
Result: 50 EUR

Vijf oude Perzische kleden, kussen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 124 cm. In goede staat.

Twee antieke worteldoeken
Result: 50 EUR

Twee antieke worteldoeken met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 103 - 105 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Result: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden. Floraal/rood. Afmeting: 135 x 96 cm. + 152 x 77 cm. In goede staat.

Lot bronzen beeldjes (4x)
Result: 50 EUR

Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen figuren
Result: 50 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met blinddoek om. (2) Jongen met handen in broekzak. Afmeting: H 20 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw
Result: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.

Anna Groen/Copier likeurset
Result: 50 EUR

Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Result: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Porceleyne Fles vazen
Result: 50 EUR

Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Porseleinen koets
Result: 50 EUR

Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot Makkumer/Delfts etc.
Result: 50 EUR

Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.

7-Delige eier-set
Result: 50 EUR

Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel
Result: 50 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot plateel (6x)
Result: 50 EUR

Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...

Kunstwerk van keramiek
Result: 50 EUR

Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 50 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 50 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

Twee Engelse Staffordshire honden
Result: 50 EUR

Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp, H 65 cm.
Result: 50 EUR

Porseleinen Royal Albert tafellamp met rozen en goud decor. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Vijf antieke borden
Result: 50 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Result: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude Japanse houtsnedes
Result: 50 EUR

Twee oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Geisha + zeegezicht. (1) + verso Hiroshighe Ando 1797 - 1858. (2) + verso Harundsu Suzuki. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein (8x)
Result: 50 EUR

Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese deksels
Result: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Result: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Twee Satsuma figuren
Result: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 45 EUR

Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren eilepel
Result: 45 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat

Zilveren molen
Result: 45 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Twee delen zilver
Result: 45 EUR

Twee delen zilver, een pillendoosje en een asbak, 833/000. Een rond pillendoosje versierd met spiraalvormig graveerwerk. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:C:1837. ø5 cm. En een ovaal gecontou...

Zilveren pepermuntdoos
Result: 45 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, rond model met een deksel voorzien van gegraveerde randen en de onderzijde voorzien van lijnbewerking. MT.: C.v. Dam Kooijman, Schoonhoven, 1837-1862. ø 45 mm. ca 20 g...

Twee presenteerbladen
Result: 45 EUR

Twee achthoekige presenteerbladen met houten inleg en een zilver plated opengewerkte rand met biedermeier decor. Afmeting: 26 x 36 cm. / 39 x 51cm. In goede staat.

Drie zilveren bestekdelen
Result: 45 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Zilveren sieraden + doosje
Result: 45 EUR

Lot zilver met een ovale biedermeier broche, 2 breipendoppen en een klein rond pillendoosje met scharnierend deksel en graveerwerk. Diverse gehaltes. Totaal ca 36 gram. In goede staat

Gouden speld
Result: 45 EUR

Geelgouden speld, 585/000, met paardenhoofd voorzien van gematteerde bewerking. 13,5x55mm. In goede staat

Parelcollier, multicolour klein
Result: 45 EUR

Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en bruintinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 12mm. lengte 48 cm. ...

Lot antieke gewichten (20 x)
Result: 45 EUR

Twintig antieke geijkte messing gewichten. Divers. Afmeting: 2 - 7 cm. In goede staat.

Lot antiek tin
Result: 45 EUR

Groot lot oud + antiek tin. Onder andere diverse maten theekannen etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Hollandse kinderschooltas
Result: 45 EUR

Hollandse handbeschilderde kinderschooltas. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Vuurhaal + waterketel
Result: 45 EUR

19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.

Antieke vijf-delige haardset
Result: 45 EUR

Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Vijf houten schalen
Result: 45 EUR

Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk (3x)
Result: 45 EUR

Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.

Tien Engelse koperen krukgewichten
Result: 45 EUR

Tien antieke Engelse messing krukgewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Grote decoratieve vaas, H 48 cm.
Result: 45 EUR

Grote plated messing bloemvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Result: 45 EUR

Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Result: 45 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Kopergeslagen bloempot op piedestal, 1900
Result: 45 EUR

Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Lot Duits speelgoed (4x)
Result: 45 EUR

Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...

Franse pendule + kandelaar
Result: 45 EUR

Antieke Franse pendule + kandelaar. Zwart marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.

Ovale spiegel, 77 x 88 cm.
Result: 45 EUR

Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger
Result: 45 EUR

Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Porseleinen ijsvogel, 1910
Result: 45 EUR

Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Petrus Regout lampetset
Result: 45 EUR

Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari lamp, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Result: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Result: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Result: 45 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...

Drie 19e eeuwse Imari borden
Result: 45 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren knopen
Result: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Zilveren kandelaar & vaas
Result: 40 EUR

Zilveren kandelaar en vaas. Klein vaasje, 835/000, op ronde voet met omgeslagen rand. ø4x12,5cm. En een tafelkandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Voorzien van gravure: Van Oma 6-5-1968. w...

Pen met zilver
Result: 40 EUR

Pen met zilver, 925/000. Grote pen met zwart middenstuk voorzien van zilver. De pen is voorzien van een wasco-pen. 20 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Result: 40 EUR

Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. MT.: vermoedelijk H.P.Greidanus, Wol...

Lot zilveren horloges 3x
Result: 40 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

Parelcollier multicolour groot
Result: 40 EUR

Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en blauwtinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 16mm. lengte 48 cm. ...

Hans Truijen , Touching paradise
Result: 40 EUR

Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Result: 40 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

2x Onduidelijk, 2x Landschap
Result: 40 EUR

Twee landschap schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. + H 20 x B 25 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Result: 40 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

F. Morgan, Spelende kinderen in tuin
Result: 40 EUR

F. Morgan. Engeland. Handwerk schilderij gemaakt van zijde. Spelende kinderen in tuin. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.