19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 800/000, met bloemen, verlopend in grootte, gemaakt uit filigrain en bevestigd aan een gourmetcollier. 48 cm. 16-27mm. ca 16 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Gouden ring, 580/000, met diamanten. Ring met een slag en in het midden voorzien van een bolsewiek geslepen diamant, 0,60 ct, SI-P, In de rand om de diamant zitten aan weerskanten 14 geslep3en diamant...
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Gouden oorstekers, 585/000, met drie bogen in wit-, geel- en roodgoud. 4x10mm. ca 1,0 gram. In goede staat
Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.
Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden streekbroche, 750/000, met granaat. Vierkante streekbroche, gemaakt van een sluiting, versierd met filigrain en knoppen. In het midden bezet met een vierkant gefacetteerde granaat. ...
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Unieke Design hanger gesign. Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met smaragd en markesiet. Zilveren getorst collier voorzien van een zilveren element in het midden versierd met krullen en floraal decor bezet met smaragden en markesietstene...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Pandora armband met bedels, 925/000. Pandora ar,mband met pandorasluiting en 16 bedels. ca 63 gram. lengte 19 cm. In goede staat
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, Een paar oorstekers met granaat en een bewerkte rand en een paar oorstekers met halve maan bewerking en een zirconia. totaal ca 2,5 gram. Grootte ca 9 mm. In ...
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Witgouden rozetring, 585/000, met diamant en jade. Ring met een ronde rozet voorzien van een geschulpte rand. In het midden van de rozet zit een cabouchon geslepen jadesteen, ø 10mm. Om de jade zit ee...
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...
Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...
Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.