This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Stel zilveren kaarskandelaren
Starting price 600 EUR

Stel zilveren kandelaren, 830/000, 4 lichts, art deco, op een ovale voet met een zeskantig licht. 31x11x18cm. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. Voorzien van gevulde voet. Brutogewicht ca 1179 gr...

Zilveren sigarenkoker
Result: 250 EUR

Fraaie zilveren sigarenkoker, 925/000, volledig voorzien van kruldecor met aan één zijde een cartouche met een gegraveerde hond en kat, "per ardua virtus" "sans peur" en aan de andere zijde een fraaie...

Twee Amerikaanse legerhelmen
Result: 50 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Zilveren chocoladekan
Starting price 450 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...

Odeurflacon met gouden dop
Result: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...

Twee odeurflacons met gouden dop
Result: 300 EUR

Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...

Odeurflacon met gouden dop
Result: 325 EUR

Fraaie odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000, in cassette. Ovale gevormde flacon versierd met Russisch slijpwerk, voorzien van een ovale kraag en een dop versierd met getrembleerde ronde vormen...

2 Antieke zilveren broekstukken
Starting price 70 EUR

Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.

Gouden oorijzer, 1891
Result: 3.250 EUR

Uniek geelgouden Fries oorijzer, 750/000, compleet met gouden spelden en 3 gouden voorhoofdnaalden. jl.:G:1891. In goede staat, alleen 2 naalden missen een opgelegd stukje. Totaal ca 110 gram.

Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw
Result: 2.250 EUR

Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...

Oude brandweerhelm
Starting price 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.

Twee oude kruitflessen
Result: 90 EUR

Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Result: 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Result: 80 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Starting price 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Starting price 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Starting price 325 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Vijf Russische petten
Starting price 70 EUR

Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Antiek maritiem seinpistool
Result: 250 EUR

Antiek messing maritiem seinpistool. Gemerkt J.G. & Cie. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Starting price 2.500 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...

Twee zilveren kandelaren
Starting price 600 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...

Twee zilveren kandelaren
Result: 400 EUR

Twee zilveren kandelaren, 800/000, op ronde voet en achthoekige bewerking in de pilaar voorzien van gegraveerd lijnendecor met florale accenten. ø13x29cm. Voorzien van een gevulde voet. Oostenrijk/Hun...

Zilveren dienblad
Result: 550 EUR

Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...

Zilveren koffieservies, 5 delig
Result: 1.000 EUR

Fraai zilveren koffieservies, 925/000, 5 delig, gemerkt Royal Danish USA, met een koffiekan, theekan, melkkan, suikerbak en lepelvaas. Glad bol model op ronde voet met filetranden. De scharnierende de...