Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig met o.a. gezaagd spijlendecor. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.:V:1930. Voorzien van een parelrand. 30x18x9cm. ca 265 gram. In zeer goede staat
Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldeerde rand. 309 gram ø21x7cm. In zeer goede staat
Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat