Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Double zakhorloge versierd met een rand van emaille en aan de achterzijde een venster met een voorstelling van Mona Lisa. Gemerkt LIJAC. Mechanisch. ø 36 mm.
Lot met diverse manchetknopen en een reverspeld, zilver, witmetaal en double. Zilver ca 35 gram. In goede staat
Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antieke lederen koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Lot van drie dozen met antieke kristalglazen pegels voor kroonluchters. Afmeting: L 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.