19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.