Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.
Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...
Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau. Tegelbakkerij Heiligeweg te Harlingen. Driemaster. Twee tegels beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 25 tegels in 4-pas. 19e Eeuw. Polychroom tegels. Floraal. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zestien 19e eeuwse mangaan wandtegels. Religieus decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijftien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan wandtegels met boerderij aangezichten. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 18e eeuwse bijbelse wandtegels. Minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit; Kratervaas, goud/floraal, chip voet. En een asbak met groene draak, goed. Afmeting: 12,2 - 13,4 cm. In goede staat.
Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.
Tien delen Duits K.P.M. porselein. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee handbeschilderde schalen met goudrand. Eén diepe witte schaal + zeven witte ontbijtborden. Afmeting: Ø 18,5 - 24 ...
Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Makkum, Jan van der Vaart. Getordeerd aardewerk. Mulitple. 70-er Jaren. Witte vaas, chip. Kaarskandelaar, goed. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...
Twee delen oud porselein. Bestaande uit een; Schierholz opengewerkte mand met floraal/goud decor. En een Herend porseleinen dekseldoos met floraal decor + opgewerkte roos, chip roos. Afmeting: 9 - 11 ...
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Duitse Royal Bonn keramieken wandschotel met Art Deco decor. In de stijl van Colenbrander. Circa 1915. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.