This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren tabaksdoos, 1869
Result: 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel met een gecontourneerde rand en voorzien van een gravure van een boeren tafereel. De zijkant is voorzien van een ri...

Twee zilveren schalen
Result: 90 EUR

Lot met 2 zilveren schalen, 833/000, een rond schaaltje met diverse gezaagde patronen en een omgeslagen rand met getorst decor. ø 10x3cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:P:1925. en een opengewerkte r...

Naaidoos/speldenkussen met zilver
Result: 130 EUR

Speldenkussen/ naaidoos met zilveren omranding, 925/000, Rechthoekig gecontourneerd kussen/doos met een zilveren gezaagde rand met spijlendecor. 13x9cm. MT.: Williams (Birmingham) Ltd, Birmingham, jl....

Wucai vaas
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Result: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Starting price 700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal in bladvorm. Goud decor. Afmeting: 7 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Result: 375 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet met een rond bewerkte kolom fraai versierd met krullen en acanthusbladeren. MT.: onduidelijk, London, jl.:N:1908. 10x10x27cm. In...

Venetiaanse spiegel
Result: 80 EUR

Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander met deksel
Starting price 100 EUR

Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselkom
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met Chinese figuren in optocht decor. Met zes tekens bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren theebus
Starting price 100 EUR

Kristallen theebus met zilver, 835/000. Ovaal geslepen theebus met sterdecor, voorzien van een zilveren deksel en rand met parelrand. 11x9x9cm. In goede staat

Zilveren broche, bij met emaille en robijn.
Result: 40 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw

Perzisch tapijt, 295 x 203 cm.
Result: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.

Kazak tapijt, 150 x 150 cm.
Result: 40 EUR

Handgeknoopt Kazak tapijt met in het midden een ruitvorm. Kleur: blauw, rood, geel. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.

Armband met granaat
Result: 90 EUR

Schakelarmband, 333/000, met granaat. Armband gemaakt met een fijne gourmetschakel voorzien van 3 rechthoekige zetkasten bezet met een smaragdvormig geslepen granaat. Breedte 8 mm, lengte 19 cm. ca 4,...

Vuursteen geweer
Result: 160 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Revolver
Result: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.

Antieke pistool
Result: 150 EUR

Antiek pistool met octagonale loop, gravering + messing kogelhouder in kolf. Spanner kapot. Afmeting: L 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden oorstekers in druppelvorm met diamant
Starting price 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een druppel voorzien van een rand met 4 briljant geslepen diamantjes. totaal ca 0,12 ct. Grootte 11x18mm. ca 4,4 gram. In zeer go...

Gouden hanger clown
Starting price 450 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een clown met beweegbare armen en benen. Gemaakt uit diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. citrien, amethist en peridoot. 55...

Twee antiquarische boeken
Starting price 140 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

Lot bijbels (12x)
Result: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden choker met diamant
Starting price 650 EUR

Fraaie witgouden choker, 585/000, met diamant. Y-choker met een vierkante vossenstaartschakel, in het midden voorzien van een witgouden element met een rechthoek en cirkel, bezet met een rij met 3 bri...

Witgouden armband met diamant
Starting price 650 EUR

Witgouden fantasie armband, 585/000, met diamant. Armband met een dubbele vossenstaart band, in het midden voorzien van matte verlopende balkjes met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ...