This website uses cookies

50. Oktoberveiling 2021

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren cassette, ca1780
Starting price 150 EUR

Antieke zilveren houder, versierd met voluten en florale bewerkingen. Voorzien van scharnierend deksel. 9x3,5cm. ca 35 gram. Vermoedelijk rond 1780. Iets gedeukt aan de onderzijde. In goede staat

Bijbel met zilverwerk
Starting price 150 EUR

Zilveren tabaksdoos
Starting price 150 EUR

Paar zilveren broekstukken
Starting price 150 EUR

Paar grote zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een getorste rand met een afbeelding van een ruiter te paard. ø 85 mm. ca 85 gram. In goede staat.

Ikoon van zilver
Starting price 150 EUR

Zilveren visschep
Starting price 150 EUR

Karaffenset met zilver
Starting price 150 EUR

Bijbel met zilveren sloten
Starting price 150 EUR

Kirchen gesang buch, 1791, met lederen kaft en een dubbel zilveren gecontourneerd slot, versierd met figuren. 18x11x6cm. Kaft voorzien van craquele. In redelijk goede staat

Lot messen (18x)
Starting price 160 EUR

Zilveren tafelbel
Starting price 170 EUR

Zilveren schaal
Starting price 190 EUR

Zilveren dienblad
Starting price 200 EUR

Twee zilveren miniaturen, suikertafeltje
Starting price 200 EUR

Zilveren dekseldoos
Starting price 200 EUR

Zilveren bestek
Starting price 200 EUR

Zilveren tafelbel
Starting price 220 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel
Starting price 220 EUR

Vijf zilveren vorken
Starting price 225 EUR

Vijf antieke zilveren vorken, 833/000, met bijzonder steeleinde, pied-de-biche met initialen J.H. 1857. 20 cm. MT.: H.van Assen, leeuwarden, jl.:4x X:1857 en 1x T: 1853. Totaal ca

Schatkist bekleed met zilver
Starting price 260 EUR

Bijbel met zilverwerk
Starting price 260 EUR

Zilveren soezenmand
Starting price 280 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldere rand. ø21x7cm. In zeer goede staat

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Starting price 320 EUR

Zilveren snuifdoos met schildpad
Starting price 350 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met schildpad. Rechthoekig gecontourneerde doos voorzien van een scharnierend deksel met schildpad inleg. 8x6,5x2cm. ca 59,4 gram. In goede staat

Olie- en azijnstel met zilver
Starting price 450 EUR