Twee oude Japans porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - Ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap + floraal decor. Twee capucijne, één kop haarlijn. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen maanvaas/pelgrimvaas. Met craquelé glazuur. Afmeting: 21 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee chocolade koppen, schotel en bord. Circa 1800. Floraal/goud decor. Beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In matige staat.
Kang Xi stijl Chinees porseleinen trompetvaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Beide borden beschadigd. Afmeting: Ø 22,6 - Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos voor penselen. Deksel gelijmd. Afmeting: 7 x 19,5 x 10 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden + één schotel. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma poreleinen vazen met heilige figuren decor. Geplaatst op houten basement. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Satsuma/Kutani porselein met goud/figuren decor. Twee met bronzen monturen. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Floraal/goud decor. Minimale chips + haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met draak/feniks/vleermuis decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Rose vaas met figuren in tuin decor, 19e eeuw, dubbele bodemring, chips. (2) Grote trekpot met rode draak + bodemmerk, circa 1900, deksel beschadigd. (3) Fami...
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...
Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met figuren decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.