Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met zwart glazuur en floraal/olifanten reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,6 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing trekpotten. Divers. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon schaal in kalebas-vorm. (2) Kom met floraal reliëf en zotje. Afmeting: 10 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...
Grote Japanse cloisonné vaas met floraal decor op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen op papier. Landschap met figuur + signatuur. En bloemen + signatuur. Afmeting: circa L 130 - 140 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap + floraal decor. Twee capucijne, één kop haarlijn. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japans porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - Ø 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Balustervorm. Met roze/rood glazuur, olifanten koppen + bodemmerk. Bakfout binnenkant. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Roodbruin glazuur met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.